13 Şubat 2012 Pazartesi

54. Grammy ÖdülleriMüzik dünyasının en prestijli ödülleri kabul edilen 54. Grammy ödülleri Los Angeles’ ta yapılan görkemli bir törenle sahiplerini buldu.


Geceye “Yılın en iyi şarkısı” ve “Yılın en iyi albümü” dahil olmak üzere 6 dalda ödül alan İngiliz şarkıcı Adele damgasını vurdu. Adele geceye Burberry elbisesiyle katıldı!

Ödül töreninde gecenin yıldızı “21″ albümüyle, yılın en iyi şarkısı ve albümü dahil olmak üzere 6 dalda ödül kazanan İngiliz şarkıcı Adele oldu.
Genç şarkıcı Adele’nin “21″ albümü, geçen yıl 6 milyondan fazla satmış ve müzik listelerinin ilk sırasına oturmuştu.Gelelim bu tür eventlerin benim en çok ilgileniğim kısmına yani gecenin dünyaca ünlü tasarımcıların ellerinden çıkmış kıyafetlerine...Gwyneth Paltrow, Stella McCartney imzalı elbisesiyle her zaman gibi muhteşem. Paltrow bu tür özel gecelerde neredeyse her zaman favorimlerim arasında yer alıyor. Her daim şıklık, sadelik ve zerafet üçlüsünü en iyi şekilde bir araya getirmekte çok istikrarlı!!!
Alicia Keys, Alexandre Vauthier Couture elbisesiyle çok zarif ve tarz ama böyle bir gece için fazla sade..

Fergie, Jean Paul Gaultier elbisesiyle oldukça ilgi çekiciydi. Giydiği elbise gerek rengiyle gerek modeli ile çok hoş ama genel görüntü itibariyle yoruma oldukça açık diyorum ve sizin yorumunuza bırakıyorum...
Katy Perry, Elie Saab Couture elbisesiyle çok zarifti ama o bebek yüzünü marjinal olmak adına mavi saçlarıyla kapatmasına pek de anlam veremedim tabi...
Kate Beckinsale Zuhair Murad elbisesiyle ne kadar hoş görünse de Golden Globe'da giydiği muhteşem elbisenin ardından bu yunan tanrıçaşı modeli elbisesi ile malesef adından pek de söz ettiremeyecek gibi görünüyor...
Rihanna, Giorgio Armani elbisesiyle bence gecenin en şık bayanları arasındaydı...
Taylor Swift, Zuhair Murad imzalı elbisesiyle çok hoş görünse de bir sarışın için bu tonlar çok da iyi bir seçim değil diye düşünüyorum.


1 yorum:

alışveriş kulüpleri dedi ki...

Güzel bir blog, başarılar dilerim...