27 Aralık 2011 Salı

INGLOT ile Yılbaşı MakyajıMakyajın bütün güzelliğini gösteren gözler! Bir makyaj iyiyse kesin göz makyajı iyi yapılmış demektir. Yani göz makyajı insanı vezir de eder rezil de :))


Peki yılbaşı gecesine 4 gün kalmışken, o gece yapacağınız göz makyajınızı planladınız mı? Benim ki hazır. Dumanlı gözler gece makyajı için tercihim. Güzel bir göz makyajı için ürünler çok önemli. Benim göz makyajı için tercih ettiğim markalardan biri INGLOT!


60’lı yılların moda esintilerini makyaj trendlerinde de yoğun olarak hissettiğimiz bu sezonda, göz makyajı her zamankinden daha popüler. Kalın çekilmiş bir eyeliner’ı destekleyen far ve maskaraların yardımıyla daha dramatik bir görüntü ve vurgulu gözler ile çok daha çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Göz makyajınızın da bakışlarınız kadar kusursuz ve kalıcı olması için; Inglot göz makyajı bazı ve göz altı kapatıcı ürünlerini mutlaka denemelisiniz. Göz kapaklarında doğal bir ton sağlaması ve göz kapağında farın birikmesiyle oluşan çizgiyi engellemesinin yanı sıra farın rengini daha net ortaya çıkaran Inglot göz makyajı bazı size dayanıklı ve kusursuz bir göz makyajı elde etmenizi sağlıyor. Inglot göz altı kapatıcısı ise yüzdeki lekeleri ve göz altı morluklarını kapatırken, içerdiği b3 & e vitaminleri, organik silikonlar sayesinde göz çevresinin kurumasını ve kırışmasını engelliyor.


İşte yılbaşı için kullanmayı planladığım göz makyajı ürünlerimi sizinle paylaşıyorum...
eye shadow liquid eyeliner -31 TL eyeliner - 29 TL eye make-up base
Concealer - 33 TL

Water Proof mascara - 33 TL

3 yorum:

carmina dedi ki...

harika:)

PINKY FASHION dedi ki...

siyah göz kalemine ihtiyacım vardı, tavsiye için teşekkürler

mor kulube dedi ki...

bir de bembeyaz tenliler için bir fondoten tavsiyesi olursa birbaşka postda çok sevinirim!