23 Ekim 2012 Salı

Brandroom'dan lstinye Park'a Konsept MağazaÖzel ve kaliteli giyimin adresi Brandroom, ünlü markaların tasarımlarını yeni mağazasıyla trendsetter'larla buluşturuyor. Konsept mağaza olarak hayata geçirilen Brandroom İstinye Park'ın tüm tasarımı ve dekorasyonu Harvey Nichols Kreatif Direktörü CeydaBalaban tarafından yapıldı. Vitrin çalışması ve iç mimarisiyle tasarım farkını ortaya koyan mağazada, seçili fotoğraflardan oluşan dev boyutlu kolaj çalışmalarıyla şehirli ve modern çağaayak uydurmuş bir ortam sunuyor. 
 
Gri ve Gümüş renklerin modernliğine karşı yer döşemesi ve panolarda kullanılan ahşaplar zıtlıkların uyumunu gözler önüne seriyor. Adeta modern bir "Alice Harikalar Diyarı" hissi yaratan mağaza, birbirine uyumsuz şekiller ve malzemeleri bir araya getirerek özel bir harmoni sunuyor. Michelangelo tablolarına modern göndermeler yapılırken, uzay çağının yumuşatılmış moda yansımaları mağazada hakimiyet kuruyor.
İstinye Park Brandroom mağazasında yer alan kadın giyim markalarından, Vivienne Westwood'un grunge tarza sahip iddialı tasarımları, Pierre Balmain'in Paris'i yansıtan jean ve ceketleri, Mother Denim'in yumuşak kumaşlardan üretilmiş jean koleksiyonu ve A.L.C'nin New York stilini yansıtan koleksiyonu yer alıyor. Mother Of Pearl'ün kolaj çalışmalarını baskıya dönüştürdüğü tasarımları, Costume National'in İtalyan terziliğini öne çıkardığı yeni sezon koleksiyonu, Herve Leger'in kıvrımları ortaya çıkaran elbiseleri Brandroom'da yer alan diğer markalar arasında yer alıyor. M Missoni'nin özgü renk ve desenlere sahip trikoları, No 21'in tüvit takımları, Paul&Joe'nun iddialı renklere sahip tasarımları, Thomas Wylde'in feminen çizgileriyle dikkat çeken koleksiyonu mağazada öne çıkarken, İtalyan Versace'nin klasik çizgilere sahip tasarımları, Victor&Rolf'un kendine özgü tarzını yansıtan kalıpları da Brandroom mağazalarında dikkat çekiyor. Ayrıca Seven for All Mankind, Citizens of Humanity, Current Elliot, Faith Connexion, J Brand, Marcus Lupfer, Avelon İstinye ParkBrandroom mağazalarında yer alan diğer kadın markaları…
 
İstinye Park Brandroom mağazasında satışa sunulan erkek markalarından; İtalyan Costume National hafif agresif ancak keskin hatlara sahip kaliteli ve modern tasarımlarıyla yer alıyor. Daniele Alessandrini'n yüksek kaliteli elyaflar kullanılarak hazırlanan sportif çizgilere sahip ceket ve pantolonları, Hackett'in marka ile özdeşleşen tüvit ceketleri ve klasik kesim spor gömlekleri yer alıyor. Dünyaca ünlü marka Karl Lagerfeld, Brandroom mağazalarında siyahın asaletini gözler önüne seren ceketleri ve takım elbiselerini gözler önüne sererken, Alexander McQueen'in yeni sezon koleksiyonunda farklı desenlere sahip takım elbiseler, Puma ile birlikte hazırlanan özel koleksiyonu ve Smart casual'ın en güzel parçalarına yer veriyor. Yılanlar, açan çiçekler, ateş püskürten ejderhalar ve kaplanlar gibi figürlere tasarımlarında yer veren Horiyoshi'nin dövme sanatını motorcu tarzıyla birleştiren, Los Angles şehrinin ruhunu ve tarzını Yokohoma'nın stiliyle yansıtan tasarımları da Brandroom'da yer alıyor.
 
300 m2 alanda hizmet veren mağaza, ünlü markaların koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor. Yüzlerce markayı bünyesinde barındıran İstinye Park Brandroom, müşterilerine saatlerce mağazada vakit geçirme hissi uyandıran bir ortam sunuyor

1 yorum:

Burcu İpek Yılmaz dedi ki...

bende beklerim :)

http://shoeeobsessionn.blogspot.com/