24 Mart 2011 Perşembe

Yine yolculuk varrrr :)
Uzun zamandır ayrı kalmıştık bu blog yasakları yüzünden... bugün sayfamın açıldığını görünce çok mutlu oldum... ama malesef iki hafta daha ayrı kalacağız.. bu haftasonu Las Vegas, Los Angeles ve San Francisco seyehatine gidiyorum :)) ama iki hafta sonra tatlı mı tatlı moda haberleri ile geri döneceğim.. oralarda ki sokak modasını sizler için bol bol resimleyecegim... bakalım Hollywood'da kimler neler neler giyiyor :) bekleyin beni :)

İpekyol 2011 İlkbahar / Yaz2011 İpekyol İlkbahar / Yaz sezonu tam benlik...
2011 yaz sezonu için koleksiyonlar çıktıkca yerimde duramıyorum... Kendimi bir an once en yakın alışveriş merkezine atmak istiyorum... :) Aslında itiraf etmek gerekirse bazı koleksiyonları görünce bozulduğum da oluyordu.... çünkü beni yakından tanıyan arkadaş ve izleyicilerim bilir ki yıllardır neredeyse hiç bir kıyafetimden ve belimden fiyonk kemerimi eksik etmem.. her zaman kıyafetlerimin tamamlayıcısıdır.... yada işe gelirken giydiğim beyaz gömleğin üzerine ya ufak bir papyon, ya tatlı bir kravat yada şeker bir askı gibi aksesuarları mutlaka kullanırım... katkat bluzlarım, fiyonklu detaylarım ve favori rengim pembe tam benim tarzımı anlatır.. bu yıl bir kaç koleksiyonda bu detayları görünce garip bir sahiplenmeyle "hayııııırrrr, heryerde moda olmamalı" diye düşünürken galiba yavaş yavaş bu fikre alışmaya başladım :))))
Gucci 2011 YazGucci 2011 Yaz Koleksiyonu sizce de çok başarılı değil mi? Bu yazın modası neon renkler çok hoş bir şekilde kombinlenmiş. Ayrıca siyahın asilliği ve zerafeti de tarz modellerle iyice ön plana çıkmış. Gucci'nin 2011 yaz koleksiyonunu o kadar beğendim ki katalog gibi begendim tüm modelleri sizinle paylaşmak istedim.. Yaz için kopya çekme zamanı :))Chanel ve Blake Lively

Chanel'in yeni çanta modeli Mademoiselle'i gördünüz mü??? Ben çok beğendim.. Siz?

7 Mart 2011 Pazartesi

Oscar Töreni'nden...Uzun bir süredir Oscar Töreni'nde giyilen kıyafetler konuşuluyor. Ben blogumda uzun uzun yer vermek istemedim malesef çünkü törende giyilen kıyafetleri pek de beğenmedim açıkcası. Golden Globe, giyilen kıyafetler bakımından çok daha başarılıydı bence. Oscar Töreni'nde ise sadece Halle Berry ve Gwyneth Paltrow'un elbiselerini beğendim. Siz kimlerin kıyafetlerini beğendiniz??

Retro Ahizeler


Son zamanların trendi, hemen hemen herkesin ismini duyduğu ve nostalji olarak adlandırılan retro ahizeler! Retro ahizeler, cep telefonlarına takılarak telefon görüşmelerinde kullanılıyor. Retro ahizelerin nostaljik havasının yanında, en önemli özelliği radyasyonu %96 azaltmasıymış. Dünyaca ünlülerin kullandığı bu retro ahizeleri Türkiye'de Hülya Avşar, Bade İşçil ve Yonca Evcimik kullanıyor. Bana biraz değişik gelse de büyük konuşmamak lazım... Moda olunca neler neler yapmıyoruz ki :)))


Minik Efe'm 2 Yaşına Girdi :)Haftasonu Playbarn'da minik Efe'm için şeker gibi bir dogumgunu partisi verdim... Aslında cok güzel resimler vardı ama bilgisayarımda oluşan bir problemden dolayı malesef fotoğrafları yükleyemedim... Elimdeki tek fotograf bu :(