22 Eylül 2011 Perşembe

Victoria's Secret ve Bath&Body Works Shaya ve Park Bravo ortaklığı ile Türkiye'ye geliyor


Dünyanın en iyi bilinen iç giyim ve vücut bakım markaları Victoria's Secret ve Bath & Body Works, 2011 yılının sonunda Türkiye'de. Artık internetten verdiğimiz siparişlerler için ödediğimiz shipping ücretine de son demek. Bu arada son gelen yasaklarla bu markalardan internet aracılığıyla alışveriş yapamaz hale gelmişken markalar tam zamanında ülkemizde :)


Aslında yıllardır Victoria's Secret'ı Türkiye'ye getirmek için ben dahil çevremdeki çoğu insan uğraşmıştı. Ama şirket policy lerine göre bu mağazaların sadece Amerika'da olacağını ve franchising veremeyeceklerini her zaman belirtiyorlardı. Bu durumda Shaya ve Park Bravo Ortaklığına bizi bu markalarla kendi ülkemizde tekrar tanıştırdıkları için teşekkür etmek lazım :))


P.S: Bath & Body Works'un yanık şeker ve karamelli vücut kremlerini denemeyi unutmayın !!

3 yorum:

madammoda dedi ki...

Wuhuuuu super haber ;))

BeTwin Us dedi ki...

Geçen gün İstinye Park’ta açılacak mağazanın tadilat reklamında gördüm ve google’da araştırdım. O kadar güzel ürünleri var ki daha gelmeden ben bu markaya bayıldım ve heyecanla bekliyorum tatlım. Karamel sever birisi olarak o kremi de çok çok merak ettim :)Armani Glamour Tote Bag giveaway’imize katılmak isterseniz tık tık:
BeTwin Us
;)

Cansın Ekşi dedi ki...

çok sevindim bu habere!

visnetadindaa.blogspot.com