26 Ağustos 2010 Perşembe

Antalya...

Yine...
Gidiyorum elimde çanta..
Tüm bağlantımı kestim şu anda....

Birazdan yola cıkıyorum ... Antalya.... Ama dun merdivenlerden dustugum icin hic iyi degilim.. bilegimi oynatamiyorum.. heryerim agriyor :((( umarim cabuk iyi olurum... salı görüşmek üzere....


BYESSS

24 Ağustos 2010 Salı

MAC Lipstain Marker


Renkli tahta kalemlerine benzeyen MAC'in rujunun zaten adı üstünde Marker... dudaktan çıkmadığı söyleniyor. Gün boyu tek doz uygulamayla renk devam ediyor. Mac Lipstain Marker kalıcı ve bulaşmıyor. Sürümü çok kolay ve farklı renkleri mevcut. 45 tl...

iPhone ve Alışveriş


Parmağınızın ucuyla alışveriş yapmak isterseniz, lüks online alışveriş sitesi Net-A-Porter’ın yeni çıkan iPhone ve iTouch yazılımı Net-App’le ı mutlaka telefonunuza yüklemelisiniz. Lüks alışverişi daha önce olmadığı kadar kolaylaştırmayı hedefleyen Net-A-Porter, Ocak 2011'de piyasaya sürülecek bu yazılımın başarılı olması durumunda alışverişte yeni bir çığır açacak gibi gözüküyor.

İlk iPhone4 kılıfı Fendi'den..

bana gore çekiciliği yok ama bir de siz bakın :))
Fendi 2010-2011 Sonbahar /Kış Koleksiyonu için yeni iPhone4 kılıfı tasarladı.

Hello Kitty's X-Ray :)))


DvF 23 Eylül'de Nişantaşı'nda....

Amerikan Moda Tasarımcıları Derneği Başkanı Diane von Furstenberg 23 Eylül'de Nişantaşı'nda yeni butiğini açıyor. 125 metrekarelik DvF butiği markanın diğer tüm dünyada ki butikleri gibi beyaz hakimiyetinde tasarlanıyormuş...

Sertaç Delibaş


Sertaç Delibaş'ın sonbahar/kış sezonu için ilk koleksiyonu online olarak satışta. Tasarımcının kendi web sitesi üzerinden satılan ürünlerin fiyatları ortalama 295-395 TL arasında değişiyor.................İndirimde ki bu pembe ayakkabıları çok beğendim :))

Hip Hop


Hip Hop cıvıl cıvıl bir saat. Üstelik kendine has özel bir parfümü de var. Hip Hop'u alıyorsunuz, bileğinize uygun yerden keserek ayarını yapıyorsunuz.
Renk alternatifleri o kadar çok ki, yeni bir koleksiyona hazır olun.
Hip Hop saatleri Aydın Saat mağazalarından satın alabilirsiniz. Fiyatı 68 TL. Kayışları da cok cok ucuz...

18 Ağustos 2010 Çarşamba

Vogue'un en iyi kış trendleri


Angelina Jolie'nin glossu
Salt filminde ajan Evelyn Salt rolünde izlediğimiz Angelina Jolie, Harvey Nicholsda da satılan Chantecaille Briliant Glossu kullanmış. Fiyatı 75 tl.

17 Ağustos 2010 Salı

Marea Bugün Markafonide

Bu yazın modası renkli saatlerden hala almadıysanız bugun markafonide marea saatler çok uygun fiyatlarla satılıyor...
11 Ağustos 2010 Çarşamba

Mango 2010-2011 Kış Koleksiyonu

Yaz bitmesiiinnnnn... Yazın ve yazlık kıyafetlerimin keyfini daha çıkaramadan yeni sezonlar raflarda yerlerini çoktan aldı... çok hoş şeyler var ama benim daha bugunlerde almaya hiç niyetim yok.. eylüle kadar dayanırım herhalde :))))